Våre ansatte

Vi har dyktige mennesker på mange fagfelt. Her ser du noen av dem. De tar gjerne i mot spørsmål og henvendelser.

Geir Sollie

Avdelingsleder Agder (øst)
geir.sollie@resolve.no
90191779

Ståle Thorsen

Avdelingsleder Agder (vest)
staale.thorsen@resolve.no
90265230

Anders Busk

Avdelingsleder Vestfold og Telemark
anders.busk@resolve.no
91588072

Ronny Foldnes

Avdelingsleder renseri Kristiansand
ronny.foldnes@resolve.no
97569651

Inger-Annette Sundsdal

Avdelingsleder daglig renhold
ias@resolve.no
48100294

Victoria Hudalen

Avdelingsleder vaskeri/renseri Risør og Arendal
victoria.hudalen@resolve.no
40608473

Frode Johansen

Fagansvarlig miljø
frode.johansen@resolve.no
46812944

Elin Nilsen

Kontorleder
elin.nilsen@resolve.no
91609219

Anne Hudalen

Daglig leder
anne.hudalen@resolve.no
97044670

Egil Thorsen

Driftsleder
egil.thorsen@resolve.no
91863965

Elise Bjørneseth

HR-leder
elise.bjorneseth@resolve.no
90939373

André Sagvollen

HMS-leder
andre.sagvollen@resolve.no
91538398